Menu

Domański na piątki

O polityce piszę. Dużej, małej i malutkiej. Czasem niepolitycznie. I o Radomiu. I obrazki swoje wrzucam. Zapraszam

Duda, chyba się nie uda

doman2.0

Debata? Jak dla mnie Bronek ośmieszył Dudę. Kto wyciągnie z tego wnioski (prezydent zyskał wyraźnie w sondażach), to wyciągnie. Reszty nic pewnie nie przekona. No chyba, że...

Plakat Bronisława Komorowskiego, lista poparcia, komitet honorowy

Hej, Kurski (Jacek) przybył na pomoc Dudzie. Należy się spodziewać, że wyciągnie Bronkowi przodka w szeregach Krzyżaków pod Grunwaldem albo coś w tym stylu. Byle tylko prezes odpuścił i w szeregi na powrót przyjął. W sumie cieszę się, bo to człowiek, który totalnie może spieprzyć finisz Dudzie.

Mieszał dziś Kurski w sprawie drugiej debaty (w TVN), widać kac po pierwszej debacie jest potężny.

Szum w tzw. prawicowym mainstreamie, bo córka Bronka była wśród założycieli portalu MamPrawoWiedziec.pl. To stamtąd wyciągnął prezydent ankiety Dudy, a w nich poglądy sprzeczne z głoszonymi obecnie. Ale nie doszukali się wśród założycieli żony technicznego profesora Glińskiego.

Za to "Trotyl" Gmyz odpalił, że Sienkiewicz stał za podpaleniem w trakcie marszu Narodowców budki przy rosyjskiej ambasadzie.... Wynikać to ma z kolejnych podsłuchów w knajpie, tym razem Bieńkowskiej i Wojtunika. Ale dla mnie to ściema, bo pewnie podczas marszu Gmyz poszedł się odlać, za tę budkę i nakrył Sienkiewicza z zapałkami i resztą trotylu z Tu 154. Ale zważywszy na okoliczności nie mógł przecież napisać wprost jak to było, napisał od rzeczy.

 

© Domański na piątki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci