Menu

Domański na piątki

O polityce piszę. Dużej, małej i malutkiej. Czasem niepolitycznie. I o Radomiu. I obrazki swoje wrzucam. Zapraszam

Słyszycie te PiSki? Koniec jest bliski

doman2.0

PiS, konwój wstydu, szydło, sadurka, radom, oddaj kasę

 Jarek pozazdrościł Ujazdowskiemu i też robi umizgi do Platformy Obywatelskiej? A może się całkiem pogubił? Tak czy owak przystąpił do akcji PO "Oddaj kasę". A nawet poszedł dalej.

Na wieść o tym pisowscy ministrowie i wiceministrowie wpadli w panikę i podjęli "suwerennie" decyzje, by przekazać swoje sowite nagrody na konto Caritas. Wszyscy, bez wyjątku. Jest to tym bardziej wzruszające, że przecież im się należało, za ciężka pracę. Teraz się okazuje, że tak naprawdę należy się Caritasowi.

Suwerenie, pamiętasz? Kto tak w sejmie wrzeszczy? Chytra baba z Brzeszczy. Chytra, ale i najbardziej sponiewierana polska kobieta. Może to lubi? A do tego biedna. Biedniejsza jeszcze o 60 tysięcy z haczykiem. "Za co mnie chcecie odwołać?!" - darła się do opozycji w grudniu, a parę godzin po tym odwołali ją swoi. Teraz znów ją Jarek napuścił i polecił pokazać pazurki. Wyszło fatalnie. Dzisiaj jej je spiłował i wszystkiego się wyparł. Obydwoje zapomnieli o fundamentalnej zasadzie, że lepiej mieć czyste ręce, gdy się pazury pokazuje.

Problem mogą mieć ci, którzy już kasę wydali. Może SKOK przygotuje dla nich specjalną ofertę? Tyle tylko, że będzie trudno kredyt spłacić. Jarek pokazał bowiem tym razem swoje szpony i zapowiedział, że pójdzie jeszcze dalej niż PO. Zabierze kasę posłom, senatorom, samorządowcom. 

Martwię się o tylko Gowina. Nie starczało mu do pierwszego, teraz nie wystarczy nawet do 15. Biedak będzie musiał iść do Caritasu po zapomogę. No ale pójdzie jak po swoje.

Tak czy owak Jarek zaczyna być jak Antymidas. Czego się dotknie, zamienia się w gówno, a jeszcze niedawno zamieniało się w Srebrną.

PiS jest w ciągłej defensywie. Słyszycie te PiSki? Koniec jest bliski.

Opozycjo! Teraz!

© Domański na piątki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci