Menu

Domański na piątki

O polityce piszę. Dużej, małej i malutkiej. Czasem niepolitycznie. I o Radomiu. I obrazki swoje wrzucam. Zapraszam

Nic się nie stało! Polacy! Nic się nie stało!

doman2.0

maryja

 

***Polska spadła o trzy miejsca w najnowszej edycji prestiżowego rankingu "Doing Business" Banku Światowego.

Polska zajmęła 27. miejsce. Najnowsza edycja została właśnie opublikowana przez Bank Światowy. W poprzednim roku zajmowaliśmy 24. miejsce.

31.10.2017

Źródło

Transparency International (TI) przygotowało ranking na temat korupcji w 180 krajach świata. W porównaniu z poprzednim rokiem Polska spadła z 29. na 36. miejsce.

22.02.2018

Źródło

***O 4 miejsca spadła Polska w rankingu wolności słowa przygotowywanym corocznie przez organizację Reporterzy bez Granic. Od 2015 roku nasz kraj zaliczył spadek o 40 miejsc.

W corocznym rankingu dotyczący stanu wolności mediów na świecie - World Press Freedom Index opracowywanym przez organizację Reporterzy Bez Granic Polska zajmuje 58. pozycję. To oznacza kolejny rok spadku w tym raporcie.

25.04.2018

Żródło

***"W światowym ranking nt. potencjału militarnego Polska spadła o cztery pozycje. To są efekty polityki prowadzonej przez obecny rząd" - Przyspieszenie wydatków na obronność jest potrzebne. Ale ważniejsze jest wydawanie - logicznie i zgodnie z planem - pieniędzy które mamy. Tak się nie działo - oceniła w TOK FM kmdr Bożena Szubińska.

16.08.2018

Źródło

***Wskaźnik Dobrobytu - odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa - spadł w sierpniu o 0,8 pkt - podało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych. To największy jednorazowy spadek od blisko dwóch lat.

20.08.2018

Źródło

Nic się nie stało! Polacy! Nic się nie stało! Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej! Program partii - programem narodu! Alleluja i do przodu! 

Ps.

Poza tym PiS musi odejść

 

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • kpdwiejak

    czy jest jakaś dziedzina, w której nie spadamy?

© Domański na piątki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci